Gözde Tesisat

Vitra Artema Yetkili Servisi - Gözde Tesisat
Vitra Artema markalı ürünlerin montaj yapılacak yerlerine göre proje hizmeti tarafımızdan yapılmaktadır. Projesi yapılan mekana sıva altında kalacak temiz su - pis su boruları, ürünlerin ankastre parçaları ve gömme rezervuar montajı ekiplerimizce yapılır. Montaj ekibimiz fayans sonrası ürünlerin mekanınıza kurulumunu gerçekleştirir. Talep etmeniz durumunda çalışan ürünlerinizin daha uzun ve sorunsuz hizmet etmesi için bakım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arızalı ürünlerinizi en kısa sürede ve orijinal vitra artema yedek parçası kullanarak tekrar kullanımınıza sunabiliriz.

Vitra Artema markalı ürün ve yedek parça taleplerinizi, geniş stok alt yapımızdan yetkili servis fiyat avantajıyla giderebilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünlerin bilgilerini talep formumuzu kullanarak, bizlere mail atarak veya telefon yoluyla öğrenebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede ve en düşük maliyetler ile geri döneriz...

Sektörün lider firmaları ile ortaya koymuş olduğumuz güvenirliliğimiz en büyük referansımızdır. Gelişmeye açık olan yapımızla servisliğini yapmış olduğumuz Vitra Artema markasının kullanıcılarının memnuniyeti birincil hedefimizdir. Sürekli geliştirerek, daha verimli ve kaliteli bir hizmet üretme çabamız vazgeçilmez değerlerimizdendir.

Müşteri Memnuniyeti
Vitra Artema Yetkili Servisi - Gözde Tesisat olarak müşteri memnuniyeti ile ilgili çok titiz çalışmakta, her bir çağrıyı dinlemekte ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere mükkemmel servis hizmeti sunmak için uzman kadromuzla, güçlü yedekparça ve ürün stoklarımızla birlikte hizmetinizdeyiz.

ŞİMDİ ARA